Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

Aktualizacja planu zajęć od 01.06.20

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak Państwo wiecie, od 18 maja wznowiliśmy stacjonarną działalność MDK „Ochota”, jednak sytuacja cały czas pozostaje dynamiczna. Zmieniamy się i dostosowujemy swoją ofertę tak, aby w maksymalnym stopniu umożliwić wszystkim chętnym korzystanie z zajęć pomimo ograniczeń liczebności grup i innych koniecznych obostrzeń. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych wychowanków, sugestie rodziców i najwyższe standardy bezpieczeństwa podjęliśmy decyzję o aktualizacji tygodniowego planu pracy. Dokonaliśmy analizy obecności dzieci i młodzieży na poszczególnych zajęciach i dostosowaliśmy go do bieżących aktywności.

W załączonym NOWYM planie tygodniowym zamieszczona jest informacja o maksymalnej liczbie osób, jaka zgodnie z wytycznymi MEN i GIS może jednocześnie przebywać w danej sali. Grupy zajęciowe są dużo mniejsze, dlatego konieczne są w dalszym ciągu zapisy na dane zajęcia w każdym kolejnym terminie. Jeżeli liczba zapisanych chętnych będzie przekraczać możliwą liczebność grupy, będziemy zapraszać dzieci na zajęcia rotacyjnie, tak, żeby każdy chętny mógł wziąć w nich udział. Chęć udziału nadal należy zgłaszać bezpośrednio e-mailowo do każdego nauczyciela prowadzącego zajęcia – do godziny 12.00 w dniu poprzedzającym zajęcia (Do pobrania - lista kontaktów do nauczycieli).

W załączeniu przesyłamy obowiązujące w MDK zasady bezpieczeństwa epidemicznego (do pobrania). Będziemy Państwa prosić o podpisywanie w placówce zgody na ich stosowanie. Wszystkie te, czasem pewnie uciążliwe zasady wprowadzamy, aby maksymalnie chronić Wasze (i nasze!) dzieci oraz pracowników MDK.


Część zajęć zgodnie z wnioskami rodziców nadal będzie odbywać się online, tak aby dzieci, które nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, pozostały w twórczym kontakcie ze swoimi instruktorami. Trwa też nadal Wirtualny Przegląd Kreatywnej Twórczości Wszelakiej Zaczaruj codzienność.Pozdrawiamy i do zobaczenia!

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867