Aktualizacja planu zajęć od 01.06.20

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak Państwo wiecie, od 18 maja wznowiliśmy stacjonarną działalność MDK „Ochota”, jednak sytuacja cały czas pozostaje dynamiczna. Zmieniamy się i dostosowujemy swoją ofertę tak, aby w maksymalnym stopniu umożliwić wszystkim chętnym korzystanie z zajęć pomimo ograniczeń liczebności grup i innych koniecznych obostrzeń. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych wychowanków, sugestie rodziców i najwyższe standardy bezpieczeństwa podjęliśmy decyzję o aktualizacji tygodniowego planu pracy. Dokonaliśmy analizy obecności dzieci i młodzieży na poszczególnych zajęciach i dostosowaliśmy go do bieżących aktywności.

W załączonym NOWYM planie tygodniowym zamieszczona jest informacja o maksymalnej liczbie osób, jaka zgodnie z wytycznymi MEN i GIS może jednocześnie przebywać w danej sali. Grupy zajęciowe są dużo mniejsze, dlatego konieczne są w dalszym ciągu zapisy na dane zajęcia w każdym kolejnym terminie. Jeżeli liczba zapisanych chętnych będzie przekraczać możliwą liczebność grupy, będziemy zapraszać dzieci na zajęcia rotacyjnie, tak, żeby każdy chętny mógł wziąć w nich udział. Chęć udziału nadal należy zgłaszać bezpośrednio e-mailowo do każdego nauczyciela prowadzącego zajęcia – do godziny 12.00 w dniu poprzedzającym zajęcia (Do pobrania - lista kontaktów do nauczycieli).

W załączeniu przesyłamy obowiązujące w MDK zasady bezpieczeństwa epidemicznego (do pobrania). Będziemy Państwa prosić o podpisywanie w placówce zgody na ich stosowanie. Wszystkie te, czasem pewnie uciążliwe zasady wprowadzamy, aby maksymalnie chronić Wasze (i nasze!) dzieci oraz pracowników MDK.

Część zajęć zgodnie z wnioskami rodziców nadal będzie odbywać się online, tak aby dzieci, które nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, pozostały w twórczym kontakcie ze swoimi instruktorami. Trwa też nadal Wirtualny Przegląd Kreatywnej Twórczości Wszelakiej Zaczaruj codzienność.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!