Znajdź nas na Facebooku!

Co pika w sercu smyka

XV Interdyscyplinarnym Konkurs Dzielnicowy dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”

  • Opublikowano: wtorek, 25, Lutego 2020 12:45
  • Odsłony: 1123

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XV Interdyscyplinarnym Konkursie Dzielnicowym dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”, finansowanego ze środków Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota. Partnerem i sponsorem konkursu jest INCA PLAY - Magic City.

Konkurs organizowany jest przez MDK „Ochota” w trzech kategoriach:
1. Konkurs plastyczny - karta plastyczna
2. Konkurs małych form scenicznych (tanecznych, teatralnych) - karta teatralna, karta taneczna
3. Konkurs recytatorski - karta recytatorska

Zapraszamy do udziału dzieci z placówek przedszkolnych z terenu dzielnicy Ochota.  Tematem konkursu są najważniejsze chwile w życiu małego człowieka. Warunkiem przystąpienia placówki do konkursu jest przesłanie dokładnie wypełnionej karty zgłoszenia dla danej kategorii, załączonej do regulaminu. Prosimy o dostosowanie prezentacji do wieku dzieci. Karty zgłoszeń we wszystkich kategoriach prosimy przesyłać do dnia  9 marca 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w przypadku prac plastycznych prosimy karty zgłoszeń złożyć osobiście w placówce MDK „Ochota”.

02

Eliminacje konkursu recytatorskiego i małych form scenicznych odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” 16 marca 2020 r. Zostaną przeprowadzone w dwóch turach o godz. 9.00 i 11.00.
Każda placówka zostanie poinformowana telefonicznie o godzinie przesłuchań niezwłocznie po zebraniu wszystkich zgłoszeń.

Finał konkursu odbędzie się 30 marca 2020 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w XV edycji konkursu!

Finał dzielnicowego konkursu "Co pika w sercu smyka?"

  • Opublikowano: poniedziałek, 15, Kwietnia 2019 21:33
  • Odsłony: 1262

Tak kolorowo i wesoło w MDK „Ochota” jeszcze w tym roku nie było. Najmłodsi swoim talentem i radością 4 kwietnia br. wypełnili każdy centymetr sali widowiskowej. Tego dnia odbył się finał XIV edycji dzielnicowego konkursu interdyscyplinarnego dla przedszkoli "Co pika w sercu smyka?". W tegorocznym konkursie wzięło udział aż 425 uczestników z 21 placówek przedszkolnych z terenu dzielnicy Ochota. Był to absolutnie rekordowy konkurs pod względem liczby zgłoszeń i zainteresowania naszym corocznym wydarzeniem. Komisje konkursowe nagrodziły łącznie 178 uczestników w kategorii plastycznej, recytatorskiej, małych form scenicznych (tanecznej i parateatralnej). Fantastyczne nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota. Już po raz trzeci partnerem i sponsorem konkursu była Sala zabaw dla dzieci – Inca Play, która ufundowała dla każdego laureata zaproszenie na zabawę oraz zniżkę na organizację urodzin. Każda edycja konkursu jest wyjątkowa, wzruszająca, a jej organizacja ogromną przyjemnością i wyzwaniem. To był dzień przepełniony szczerym uśmiechem, gwarem, radością i wielkim talentem najmłodszych. Dzieciaki rokrocznie nas zaskakują swoją spontanicznością, urokiem i chęcią dzielenia pikającymi serduszkami. Dziękujemy nauczycielom, opiekunom, rodzicom za odkrywanie i pielęgnowanie dziecięcych pasji. Dziękujemy pani Wiceburmistrz Ewie Kacprzak-Szymańskiej za obecność, dobre słowo i pomoc w wręczaniu nagród. Szczegółowa fotorelacja także niebawem w najnowszym numerze Korniszona.

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867