Znajdź nas na Facebooku!

Warszawa Narodów

Podsumowanie interdyscyplinarnego projektu edukacji kulturalnej „Mam tak samo jak ty miasto moje... – Warszawa Narodów”

  • Opublikowano: sobota, 12, Grudnia 2020 23:36
  • Odsłony: 802

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele i Uczestnicy!
Z ogromną radością i dumą zapraszamy Was do obejrzenia prezentacji, stanowiącej podsumowanie interdyscyplinarnego projektu edukacji kulturalnej, „Mam tak samo jak ty miasto moje... – Warszawa Narodów”. Projekt był realizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” we współpracy z XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie, Szkołą Podstawową nr 264 im. Gabrieli Mistral w Warszawie oraz innymi szkołami, placówkami i dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu Pegaz – Pozaszkolna Edukacja w Warszawie.
Te kilka minut to kwintesencja realizowanego projektu i wszystkich jego działań.
W przygotowaniu jest jeszcze specjalny numer Korniszona - publikacja zawierająca relację z całego projektu oraz prace uczestników z kategorii literacko-publicystycznej.
Za stworzenie tego filmowego obrazu i użyczenie magicznego głosu dziękujemy panu Markowi Tarnowskiemu! Niech zachwyci Was obraz, muzyka, słowo i wszechstronna twórczość naszych wspaniałych uczestników! Brawo Wy!

Warszawski Przegląd Artystyczny Dzieci I Młodzieży – Warszawa Narodów

  • Opublikowano: poniedziałek, 12, Października 2020 12:44
  • Odsłony: 994
Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Przyjaciele MDK "Ochota".
 
Mamy przyjemność zaprosić dzieci i młodzież warszawskich szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, mile widziane także prace i prezentacje rodzinne, do udziału w projekcie "Mam tak samo jak ty miasto moje... - Warszawa Narodów". Jest to wieloetapowe przedsięwzięcie, którego celem jest varsavianistyczna edukacja międzykulturowa poprzez kreatywne działania twórcze. Zadaniem uczestników Przeglądu jest stworzenie pracy pisemnej/plastycznej/fotograficznej lub prezentacji scenicznej (wokalnej/tanecznej/parateatralnej) nawiązującej do tematu współistnienia różnych kultur i narodów w Warszawie w przeszłości i obecnie.
 
Warszawa Narodow naglowek
 
Projekt realizowany w ramach programu PEgaz - Pozaszkolna Edukacja w Warszawie Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy przy wsparciu Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Ochota oraz Miasta Stołecznego Warszawy.
 
Ze względu na wyjątkową sytuację wynikłą w związku z pandemią COVID-19, prezentacje z kategorii scenicznej oraz prace plastyczne i fotograficzne (poza złożeniem w sekretariacie MDK w wersji papierowej) prosimy przesyłać wraz z kartą zgłoszenia w wersji elektronicznej (pliki tekstowe, zdjęcia, skany, nagrania audio i wideo) w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2020 na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zachęcamy do przesyłania plików za pomocą strony https://wetransfer.com/

Wszystkie nadsyłane w wersji elektronicznej prace i prezentacje będą zamieszczane na specjalnej stronie przeglądu na Facebooku.
Prace plastyczne i fotograficzne złożone w wersji papierowej będą prezentowane na wystawach na terenie MDK „Ochota” oraz dzielnicy Ochota.

Załączamy również:
- Zgodę na publikację w kategorii literacko-publicystycznej
- BANK INSPIRACJI, stworzony w celu przybliżenia uczestnikom różnych aspektów tematyki przeglądu.
 
 
 
WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867