Warszawski Przegląd Artystyczny Dzieci I Młodzieży – Warszawa Narodów

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Przyjaciele MDK "Ochota".
 
Mamy przyjemność zaprosić dzieci i młodzież warszawskich szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, mile widziane także prace i prezentacje rodzinne, do udziału w projekcie "Mam tak samo jak ty miasto moje... - Warszawa Narodów". Jest to wieloetapowe przedsięwzięcie, którego celem jest varsavianistyczna edukacja międzykulturowa poprzez kreatywne działania twórcze. Zadaniem uczestników Przeglądu jest stworzenie pracy pisemnej/plastycznej/fotograficznej lub prezentacji scenicznej (wokalnej/tanecznej/parateatralnej) nawiązującej do tematu współistnienia różnych kultur i narodów w Warszawie w przeszłości i obecnie.
 
Warszawa Narodow naglowek
 
Projekt realizowany w ramach programu PEgaz - Pozaszkolna Edukacja w Warszawie Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy przy wsparciu Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Ochota oraz Miasta Stołecznego Warszawy.
 
Ze względu na wyjątkową sytuację wynikłą w związku z pandemią COVID-19, prezentacje z kategorii scenicznej oraz prace plastyczne i fotograficzne (poza złożeniem w sekretariacie MDK w wersji papierowej) prosimy przesyłać wraz z kartą zgłoszenia w wersji elektronicznej (pliki tekstowe, zdjęcia, skany, nagrania audio i wideo) w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2020 na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zachęcamy do przesyłania plików za pomocą strony https://wetransfer.com/

Wszystkie nadsyłane w wersji elektronicznej prace i prezentacje będą zamieszczane na specjalnej stronie przeglądu na Facebooku.
Prace plastyczne i fotograficzne złożone w wersji papierowej będą prezentowane na wystawach na terenie MDK „Ochota” oraz dzielnicy Ochota.

Zapraszamy do udziału, załączamy regulamin w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszenia:
- karta zgłoszenia w kategorii literacko-publicystecznej
- karta zgłoszenia w kategorii plastycznej
- karta zgłoszenia w kategorii fotograficznej
- karta zgłoszenia w kategorii wokalnej
- karta zgłoszenia w kategorii tanecznej
- karta zgłoszenia w kategorii parateatralnej

Załączamy również:
- Zgodę na publikację w kategorii literacko-publicystycznej
- BANK INSPIRACJI, stworzony w celu przybliżenia uczestnikom różnych aspektów tematyki przeglądu.