„WARSZAWO MA…” V PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Mamy przyjemność zaprosić uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w V edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Nasz tegoroczny harmonogram przedstawia się następująco:

Terminy:

- Zgłoszenia do przeglądu we wszystkich kategoriach oraz składanie prac w konkursie plastycznym: do 15 października 2019. Prosimy ściśle przestrzegać terminu nadsyłania zgłoszeń!
- Przesłuchania w konkursie piosenki o tematyce powstańczej: 21 października 2019 o godz. 10:00 w sali widowiskowej MDK „Ochota”, ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa.
- Uroczyste ogłoszenie wyników i koncert finałowy laureatów – 28 października 2019 w MDK „Ochota”

Dodatkowych informacji udzielamy: pocztą elektroniczną: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 22-822-28-95 (sekretariat MDK „Ochota”).  Osoba odpowiedzialna za przegląd z ramienia placówki pani Anna Gryglewicz

REGULAMIN

 

KARTA ZGŁOSZENIA – KATEGORIA GRAFIKA KOMPUTEROWA– KATEGORIA GRAFIKA KOMPUTEROWA

 

KARTA ZGŁOSZENIA – KATEGORIA PLASTYCZNA – KATEGORIA PLASTYCZNA

 

KARTA ZGŁOSZENIA – KATEGORIA WOKALNA– KATEGORIA WOKALNA