Projekt "JesteśMY i WspieraMY Się!"

Serdecznie zapraszamy do udziału w projektcie „JesteśMY i WspieraMY Się!”, który realizowany jest na zlecenie Urzędu Dzielnicy Ochota. Projekt przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Wsparcie w projekcie jest bezpłatne. Warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży z elementami relaksacji i arteterapii odbędzie się w następujących terminach: 29.08 godz. 10:00, 04.09 godz. 10:00, 11.09 godz. 10:00.
Informacje i zapisy: Stowarzyszenie Strefa Wsparcia, ul. Powstańców Wielkopolskich, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 883 407 206.

Ulotka Ochota kolor jpg