Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

IMPREZY

Przegląd artystyczny ”Ochockie Przedszkolaki dla Mikołaja” 2017

 • Opublikowano: niedziela, 26, Listopada 2017 15:45
 • Odsłony: 64

079m Przegląd PROGRAM www

Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” oraz Przedszkole nr 100 w Warszawie serdecznie zapraszają na Przegląd artystyczny ”Ochockie Przedszkolaki dla Mikołaja” współfinansowany przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota.

Celem przeglądu jest wymiana dobrych praktyk, różnorodnych form pracy z najmłodszymi mieszkańcami Ochoty, integracja środowiska przedszkolnego, wzajemna prezentacja talentów maluchów, kreowanie pozytywnego wizerunku placówek przedszkolnych wśród rodziców dzieci jeszcze nie uczęszczających do przedszkoli, występ przedszkolaków w prezencie dla Świętego Mikołaja.

Przegląd odbędzie się 5 grudnia 2017 r. w MDK "Ochota" ul. Roksowska 10, 02-348 (sala widowiskowa) w dwóch turach w następujących godzinach: I tura: 9.00-10.15, II tura: 10.15-11.15.

Do zobaczenia!

Przegląd artystyczny ”Ochockie Przedszkolaki dla Mikołaja”

 • Opublikowano: piątek, 03, Listopada 2017 10:02
 • Odsłony: 62

075m PLAKAT www Przegld Ochockie Przedszkolaki dla Mikoaja 2017

Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” oraz Przedszkole nr 100 w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w Przeglądzie artystycznym ”Ochockie Przedszkolaki dla Mikołaja”  współfinansowanym przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota.

Celem przeglądu jest wymiana dobrych praktyk, różnorodnych form pracy z najmłodszymi mieszkańcami Ochoty, integracja środowiska przedszkolnego,
wzajemna prezentacja talentów maluchów, kreowanie pozytywnego wizerunku placówek przedszkolnych wśród rodziców dzieci jeszcze nie uczęszczających do przedszkoli, występ przedszkolaków w prezencie dla Świętego Mikołaja.

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest zapoznanie się z regulaminem przeglądu oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 listopada br.

Przegląd odbędzie się 5 grudnia 2017 r. W celu sprawnej organizacji i w trosce o przedszkolaki zostanie przeprowadzony w dwóch turach w następujących godzinach:
I tura: 9.00-10.30, II tura: 10.30-12.00.

Serdeczenie zapraszamy do uczestnictwa!

Światowy Dzień Gruźlicy

 • Opublikowano: poniedziałek, 17, Kwietnia 2017 15:00
 • Odsłony: 404

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" włączył się w obchody Światowego Dnia Gruźlicy. Wychowankowie wzięli udział w zajęciach warsztatowych oraz mini-wykładach. Święto to zostało zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w celu podnoszenia świadomości oraz poszerzenia wiedzy na temat gruźlicy.

Czytaj więcej...

Wychowankowie MDK w Time Machine Minigolf w Blue City

 • Opublikowano: wtorek, 28, Lutego 2017 22:01
 • Odsłony: 715

W czwartek 26 stycznia, wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury „Ochota” mieli przyjemność odwiedzić fantastyczne nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Myślę, że większości czytelników mini-golf kojarzy się z tandetnymi plastikowymi dołkami, nadszarpniętymi zębem czasu kijami. Na szczęście Time Machine Minigolf w Blue City przełamuje ten stereotyp. Jak wskazuje nazwa miejsca, uczestnicy gry będą zaproszeni do podróży w czasie z kijem golfowym w ręku.

Czytaj więcej...

Kołysanki dla królewny, co spać nie chciała

 • Opublikowano: sobota, 04, Lutego 2017 07:11
 • Odsłony: 436

Przedstawiamy fotorelację z pięknych koncertów "Kołysanki dla królewny, co spać nie chciała”, w których - wspólnie z chórem Varsoviae Regii Cantores - wzięli udział nasi wychowankowie z Wokalnej Grupy Reprezentacyjnej. Koncerty odbyły się w Narodowym Instytucie Audiowizualnym (28 stycznia 2017) oraz Sinfonii Varsovii (29 stycznia 2017), a w programie obu znalazły się kołysanki z albumu “VRC na Dobranoc”. Dziękujemy chórowi VRC za zaproszenie do udziału w tej muzycznej przygodzie!☺

Czytaj więcej...

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

 • Opublikowano: czwartek, 26, Stycznia 2017 22:50
 • Odsłony: 425

24 stycznia zaprosiliśmy do MDK babcie i dziadków naszych wychowanków, żeby wręczyć im słowno-muzyczne i taneczne laurki z okazji ich święta. W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury było aż gęsto od natłoku dobrych emocji, były uśmiechy radości i łzy wzruszenia, gorące owacje i okrzyki zachwytu... A na koniec także serdeczne uściski i buziaki.

Czytaj więcej...

25 FINAŁ WOŚP - występy artystyczne

 • Opublikowano: wtorek, 17, Stycznia 2017 22:45
 • Odsłony: 389

Siema! To zawołanie Jurka Owsiaka, było w ostatnim czasie wiele razy słyszane i czytane w naszym WOŚPowym sztabie. A to z tej przyczyny, że już po raz czwarty MDK „Ochota” połączył siły z CH Blue City by wspólnie zbierać fundusze na rzecz WOŚP – dla dzieci i seniorów. Niesamowity 25 Finał WOŚP za nami! W niedzielę 15 stycznia korytarze Blue po raz kolejny zaroiły się od wspaniałych kwestujących Wolontariuszy. Scena przez cały dzień żyła muzyką, tańcem, akrobacjami i wieloma atrakcjami przygotowanymi przez niesamowitych Artystów – tych małych i tych całkiem już dużych ;-)

Czytaj więcej...

25 FINAŁ WOŚP - Okiem Szefa Wolontariuszy

 • Opublikowano: wtorek, 17, Stycznia 2017 22:38
 • Odsłony: 371

15 stycznia, 9.30 rano, Blue City a pod Sztabem MDK już tłoczno! Ciąg niekończących pytań rzucanych w naszą stronę: kiedy możemy zaczynać? czy już? kiedy? proszę pani jeszcze 5 minut odliczamy! I tak zwyczajnie to już po 10-15 osobie chciałby się zezłościć, ale nie tego dnia! To wyjątkowy jedyny taki dzień, w którym wybaczaliśmy wszystkie i o wszystko ilości zapytań. I nic nie było w stanie popsuć aury radości, podekscytowania i adrenaliny, którą czuliśmy od rana.

Czytaj więcej...
WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867