Sobotnie spotkania klubowe - zaproszenie dla rodzin z Ukrainy

Drodzy Mieszkańcy, Sąsiedzi i Przyjaciele!
Wielu z Was gości w swoich domach uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy – rodziny, matki z dziećmi, które znalazły dzięki Wam bezpieczną przystań na ten straszny czas. Aby pomóc im zaaklimatyzować się w nowym miejscu Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza ukraińskie rodziny z dziećmi na sobotnie spotkania klubowe, na których będzie można poznać innych rodaków mieszkających w pobliżu, razem kreatywnie się pobawić i zintegrować, może zacząć realizować swoje pasje, a może po prostu porozmawiać przy herbatce i ciasteczku, oddając pociechy w przyjazne ręce doświadczonych animatorów i instruktorów. Zapraszamy już od najbliższej soboty 19 marca w godzinach 10.30-12.30W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze zgłoszenia – pod postem, telefoniczne 22-8222895 lub mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy, przekażcie swoim gościom zaproszenie. Dziękujemy za wszystko co robicie dla potrzebujących!

Дорогі гості та друзі з України! Багато з вас знайшли затишне місце у Варшаві в цей страшний час. Але ми знаємо, що, попри все, вам нелегко опинитися в новому середовищі і новій реальності. Тому Молодіжний культурний центр запрошує українські сім’ї з дітьми на суботні клубні зустрічі, де ви зможете познайомитися зі своїми співвітчизниками, які живуть поруч, відпочити, провести креативно час, інтегруватися, можливо зможете почати розвивати своє хоббі, або просто спокійно поспілкуватися за чашечкою чаю з печивом, залишаючи своїх дітей під опікою досвідчених аніматорів і інструкторів. Все це звичайно безкоштовно! Чекаємо вас вже в найближчу суботу з 10.30 до 12.30 у Молодіжному культурному центрі "Охота", вул. Рокосовська 10. Якщо буде можливість, зв’яжіться з нами заздалегідь – під цим постом, по телефону 22-8222895 або через електронну пошту Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..