Dzień Sąsiada - 19.05 godz. 15:00-19:00

Burmistrz Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na Dzień Sąsiada 19 maja 2023 r. (piątek) w godz. 15:00-18:00 MAL SURMA, ul. Białobrzeska 17, w godz. 17:00-19:00 MDK Ochota, ul. Rokosowska 10.
W programie m.in.:
• Występy dzieci z MDK Ochota i Przedszkola Integracyjnego nr 404
• Poczęstunek od Foodsharing Warszawa
• Gry, zabawy dla dzieci, niespodzianki przygotowane przez uczniów SP 61, licealistów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz studentów APS
• Warsztaty artystyczne z Biblioteką "Białobrzeska"
• Koncert zespołu Koszutosty (MDK Ochota o godz. 18:00)
• "Nie daj się oszukać. Bądź bezpieczny!" - wykład funkcjonariusza Komendy Stołecznej Policji
• Wystawa obrazów, kącik z książkami oraz inne atrakcje.
Wstęp wolny!
Wydarzenie finansuje: Ośrodek Pomocy Społecznej Dz. Ochota m.st Warszawy, Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
Organizator: MAL Surma.
Partnerzy: Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota", Biblioteka Publiczna w Dz. Ochota – Biblioteka „Białobrzeska”, Przedszkole Integracyjne nr 404, Szkoła Podstawowa nr 61, Foodsharing Warszawa, Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Komenda Stołeczna Policji, Hufiec ZHP Warszawa Ochota.