WARSZAWSKA SYRENKA - finał dzielnicowy

Drodzy Państwo!
Rusza 47. Edycja Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka organizowanego przez Mazowiecki Instytut Kultury!
Istotą Konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury.
W tym roku po raz kolejny mamy zaszczyt przeprowadzić finałowe eliminacje Dzielnicy Ochota.
Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:
• Kategoria 1: klasy I-III
• Kategoria 2: klasy IV-VI
• Kategoria 3: klasy VII-VIII
Klasy I-III: prezentują jeden utwór (wiersz) – tematyka dowolna.
Klasy IV-VI i VII-VIII: prezentują dwa utwory (dwa wiersze lub jeden wiersz i jeden fragment prozy) – tematyka dowolna.
Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów z terenu dzielnicy Ochota!

-do pobrania-
Regulamin oraz karta zgłoszenia

Wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo bezpośrednio u koordynatora przeglądu dzielnicowego - Pani Ewy Michałowicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
*Plakat stworzony na podstawie projektu Tomasza Grabowskiego z MIK.