Nabór kandydatów do pełnienia roli Pacjenta symulowanego w ramach realizacji Projektu „Wdrożenie Programu Rozwojowego w oparciu o Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”

W związku z rozpoczęciem realizacji Programu Pacjenta Symulowanego (dalej: Program SP) Warszawski Uniwersytet Medyczny szuka 60 osób do stworzenia bazy tzw. pacjentów symulowanych, którzy będą ogrywać rolę pacjenta podczas zajęć ze studentami WUM.

Udział w zajęciach dydaktycznych w roli symulowanego pacjenta polega na odgrywaniu roli pacjenta (krótkie, kilkunastominutowe scenki) zgodnie z przygotowanym scenariuszem oraz udzielanie informacji zwrotnej studentom i nauczycielom.

Każdej osobie, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji zagwarantowane są szkolenia wprowadzające i merytoryczne.

Więcej informacji pod linkiem: https://csm.wum.edu.pl/pl/node/94