Przejście na hybrydowy tryb pracy od 16.11

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!
W związku z sytuacją epidemiczną w naszej placówce, z troski o nasze wspólne bezpieczeństwo, od 16.11.2020 do odwołania przechodzimy na hybrydowy tryb pracy. Oznacza to, że część naszych zajęć będzie odbywać się stacjonarnie, a część zdalnie.
O sposobie i formie zdalnej komunikacji z wychowankami decydują nauczyciele - będą z Państwem w kontakcie mailowym.
Prosimy o potraktowanie tej sytuacji jako tymczasowej - musimy dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko zarażenia.
Apelujemy o wyposażanie dzieci w maski lub przyłbice, a także o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa obowiązujących w naszej placówce.
O szczegółach zostaliście Państwo poinformowani w oddzielnym mailu - prosimy o zapoznanie się!