Spotkanie świąteczne w Klubie Puchatek

• Opublikowano: poniedziałek, 26 grudzień 2016 22:15
  • Odsłony: 2767

W środę 21 grudnia 2016 roku w Klubie Puchatek odbyło się rodzinne spotkanie przedświąteczne. Dzieci przygotowały występ dla rodziców i wraz z nimi śpiewały i muzykowały. Był również czas na wspólny warsztat plastyczny, podczas którego powstały wspaniałe styropianowe bałwanki, oraz na zimowe zabawy na sali sportowej. Dzieci odwiedził także Święty Mikołaj w towarzystwie uroczego Aniołka.

Każdy dostał prezent („puchatkową” przytulankę), mógł usiąść Mikołajowi na kolanach i pociągnąć go za brodę (oczywiście delikatnie!). Na koniec wszyscy zasiedliśmy do świątecznego stołu, zastawionego przeróżnymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Okazało się, że wśród naszych Puchatków są miłośnicy nie tylko czekolady i ciastek, ale także śledzia i tuńczykowej sałatki! Mamy nadzieję, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców – na pewno było wspaniałą okazją do zatrzymania się w przedświątecznym zabieganiu i do zachwytu nad dziecięcą radością.

(Pani Ola Rutkowska)