Wyniki etapu dzielnicowego 46. Konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota”

• Opublikowano: środa, 29 marzec 2023 10:55
  • Odsłony: 474

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY ETAPU DZIELNICOWEGO 46. KONKURSU RECYTATORSKIEGO WARSZAWSKA SYRENKA W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY „OCHOTA”

Jury w składzie: Julia Chętnicka, Emilia Krakowska oraz Anna Szwed po wysłuchaniu 40 uczestników eliminacji finałowych dzielnicy Ochota, postanowiło przyznać tytuły laureatów następującym osobom:

Kategoria szkół podstawowych klasy 1 - 3:
Maria Seńko ze Szkoły Podstawowej nr 264

Kategoria szkół podstawowych klasy 4 - 6:
Ignacy Krawiec z Młodzieżowego Domu Kultury „Ochota”

Kategoria szkół podstawowych klasy 7 - 8:
Zofia Ługowska ze Szkoły Podstawowej nr 175

Tym samym trójka powyższych laureatów została zakwalifikowana do Finału 46. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka organizowanego w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Dodatkowo jury postanowiło przyznać wyróżnienia następującym osobom:

Kategoria szkół podstawowych klasy 1 - 3:
Julia Niewiadomska z SP 280, Hanna Modrzejewska – Pietras z SP 280, Zofia Kordyszewska z SP 264, Hanna Deskur z SP 264, Mateusz Krupiński - Panna z SP 264, Emilia Karczewska z SP 264, Olga Dmoch z SP 264, Oliwier Wasilewski z SP 264, Antonina Krasicka z SP 264, Karolina Błońska z SP 264, Olga Wypych z SP 175, Anna Nikel – Chachuła z SP 175.

Kategoria szkół podstawowych klasy 4 - 6:
Anna Zwierzchoń z SP 264, Zofia Gawrych z SP 280, Klara Hoffman z SP 175, Aleksander Pogoda z SP 175.

Kategoria szkół podstawowych klasy 7 - 8:
Alicja Kołodziejek z MDK „Ochota”, Nikola Kowalczuk z SP 23, Illia Kozenko z SP 264, Laura Nycz z SP 61, Bartosz Górnicki z SP 61, Adam Kociubiński z Sp 61

Jury gratuluje nagrodzonym i podkreśla bardzo wysoki poziom przygotowania powyższych uczestników, a w szczególności najmłodszej kategorii wiekowej.

Członkowie jury: Julia Chętnicka, Emilia Krakowska, Anna Szwed

Pragniemy też poinformować, że wszyscy uczestnicy znajdujący się na powyższych listach są zaproszeni na warsztaty teatralne, które poprowadzą: Pani Emilia Krakowska i Pani Ewa Michałowicz dnia 1 kwietnia 2023 r. o godzinie 11:00 w MDK "Ochota" na ulicy Rokosowskiej 10.