Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

LISTA LAUREATÓW XXVI KONKURSU „MOJA ZABAWKA”

  • Opublikowano: wtorek, 09, Maja 2017 20:40
  • Odsłony: 652
Lp. IMIĘ I NAZWISKO PLACÓWKA WIEK
1.      Julia Łagocka Gimnazjum nr 18 Warszawa 16
2.      Patrycja  Zgiep Zespół Szkół w Słupnie 9
3.      Zosia Frelak Przedszkole nr 176 Warszawa 4
4.      Alina Osińska Przedszkole nr 176  Warszawa 4
5.      Marcel Sztukowski Przedszkole nr 176 Warszawa 4
6.      Iga Jurczyk Przedszkole nr 176 Warszawa 4
7.      Jan Kacprzak SP nr 3 Marki 12
8.      Amelia Ciszewska SP nr 280 Warszawa 9
9.      Jakub Gabriel Dąbrowski ZS nr 4 Ostrołęka 14
10. Dawid Mierzejewski ZS nr 4 Ostrołęka 14
11. Zuzanna Protasiuk SP nr 215 Warszawa 9
12. Zuzanna Kraskowska ZS nr 83 Warszawa 8
13. Aleksandra Anioł ZS nr 83 Warszawa 8
14. Leon Kicka Przedszkole nr 404 Warszawa 3
15. Bartosz Kuliński PSP nr 17 Radom 9
16. Oliwia Sobolewska MDK „Ochota” Warszawa 11
17. Maria  Palińska MDK „Ochota” Warszawa 10
18. Magda Witkowska SP nr 94 Warszawa 13
19. Basia Horbacz Przedszkole nr 101 Warszawa 6
20. Katarzyna Pawlak SP nr 1  w Gostyninie 10
21. Zuzanna Malinowska Gimnazjum nr 18 Warszawa 16
22. Kamil Rozwadowski SP nr 23 Warszawa 11
23. Stanisław Książyk Przedszkolne nr 9 Legionowo 5
24. Patrycja Feliga SP nr 2 Marki 12
25. Łukasz Słowik SOSW  w Płońsku 23
26. Zuzanna Kaczyńska MDK „Ochota” Warszawa 9
27. Urszula  Mitera MDK „Ochota” Warszawa 10
28. Helena Kowalczyk Przedszkole nr 101 Warszawa 4
29. Agata Bugowska Gimnazjum Prywatne nr 2 Warszawa 14
30. Oliwia Głowacka SP nr 69 w Warszawie 12
31. Szymon Wołczyk Przedszkole Miejskie nr 1 w Legionowie 6
32. Agata  Tęcza Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 12
33. Natalia Walkiewicz Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 13
34. Róża Kuczyńska Przedszkole nr 1 Legionowo 3
35. Martyna Skowrońska Przedszkole nr 1 Legionowo 3
36. Gabriela Gieroń Przedszkole nr 4 Warszawa 5
37. Sylwia Kuroczycka SP nr 264 Warszawa 11
38. Aleksandra Nowak Gimnazjum nr 18 Warszawa 16
39. Franciszek Sobczak Przedszkole nr 404 Warszawa 4
40. Kamil Dobrosielski SOSW  w Płońsku 20
41. Aleksandra Rytelewska Gimnazjum Długosiodło 13
42. Patrycja Szczubełek Gimnazjum Długosiodło 13
43. Alicja Borkowska SP Odkrywców Józefosław 10
44. Maria Propokowicz SP Odkrywców Józefosław 10
45. Bianka Szanser Zespół Szkół w Słupnie 10
46. Natalia Kulik SP nr 3 w Markach 11
47. Cam Tu Nguyen Pham SP nr 264 Warszawa 12
48. Jagna Andrusik PSP Długosiodło 13
49. Kacper Drela SP nr 10 Warszawa 11
50. Aleksandra Bloch PSP Długosiodło 10
51. Amelia Tarnowska SP nr 94 Warszawa 9
52. Wiktor  Wolski Gimnazjum nr 18 Warszawa 13
53. Franciszek Krysińśki SP nr 10 Warszawa 11
54. Oliwia  Cieślak SP nr 264 Warszawa 13
55. Alan  Urraso PSP Długosiodło 10
56. Roksana Urraso PSP Długosiodło 8
57. Tamara Janiuk MDK „Ochota” Warszawa 10
58. Edyta Mróz Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku 12
59. Oliwia Walorska Zgłoszenie indywidualne 6
60. Oskar  Żywczak SP nr 3 Marki 11
61. Maja Górczyńska SP nr 10 Warszawa 10
62. Anna Kluska ZS w Starym Bosewie 13
63. Martyna Danych SP Jabłonna 10
64. Zofia Rosińska PSP Długosiodło 6
65. Aleksander Sarnowski Przedszkole Józefosław 6
66. Zuzanna Sawka Gimnazjum nr 18 Warszawa 16
67. Marta Gabryś Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 9
68. Martyna Chlebowska SP nr 3 Marki 10
69. Krzysztof Maranda SP nr 215 Warszawa 9
70. Oliwia Sadolewska ZS w Starym Bosewie 12
71. Władysław Kawecki PSP Długosiodło 13
72. Matylda Biernat PSP Długosiodło 10
73. Filip  Giziewicz PSP Długosiodło 8
74. Kamila Gradek PSP Długosiodło 6
75. Pola Marianna Kierasińska Przedszkole GUZIK Warszawa 5
76. Kinga Górniak MDK „Ochota” 10
77. Patrycja  Prus Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” Radom 15.wrz
Iza  Potocka
Lena  Jagusiak
Julia Domagała
Natalia Marszałek
Maja  Kornafel
Agnieszka Łazińska
Julia  Cuch
Jagoda Grządziela
78. Kinga Kuśmierowska zgłoszenie indywidualne 9
79. Krzysztof Kuśmierowski zgłoszenie indywidualne 13
80. Piotr Kuśmierowski zgłoszenie indywidualne 5
81. Julia Kuśmierowska zgłoszenie indywidualne 5
82. Wiesław Skrzypczak zgłoszenie indywidualne 61
83. Anna  Skrzypczak zgłoszenie indywidualne 59
WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867