Znajdź nas na Facebooku!

VI edycja Przeglądu artystycznego dzieci i młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „WARSZAWO MA…”

  • Opublikowano: czwartek, 24 wrzesień 2020 09:02
  • Odsłony: 1689

Mamy przyjemność już teraz zaprosić uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w VI edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.
Warszawa ma 2020
Nasz tegoroczny harmonogram przedstawia się następująco:

Terminy:
- zgłoszenia do przeglądu we wszystkich kategoriach oraz składanie prac w konkursie plastycznym: do 19 października 2020.
- przesłuchania w kategorii wokalnej i recytatorskiej: 26 października 2020 od godz. 10:00 w sali widowiskowej MDK „Ochota”, ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa.
- termin uroczystego ogłoszenia wyników i koncert finałowy laureatów ze szczególną obecnością Seniorów, Kombatantów, Gości i Władz Dzielnicy Ochota oraz przedstawicieli Muzeum Powstania Warszawskiego zostanie ustalony wspólnie z nauczycielami i uczestnikami oraz z uwzględnieniem sytuacji w kraju.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli po raz kolejny uczniowie pod opieką nauczycieli wezmą udział w naszym konkursie. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie dzięki pełna artystycznych wrażeń i ciekawych doświadczeń. A my dołożymy wszelkich starań, aby zadać o komfort i bezwzględne bezpieczeństwo uczestników i nauczycieli. Chcemy pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa dać dzieciom i młodzieży szansę na wyrażenie swojego szacunku dla Bohaterów Warszawy i pokazania swoich talentów.


Zapraszamy do udziału, załączamy regulamin w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszenia:
- karta zgłoszenia w kategorii grafiki komputerowej
- karta zgłoszenia w kategorii recytatorskiej
- karta zgłoszenia w kategorii wokalnej
- karta zgłoszenia w kategorii plastycznej

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT