Finał Interdyscyplinarnego Przeglądu Artystycznego "Obmyślam świat"

• Opublikowano: poniedziałek, 11 grudzień 2023 11:21
  • Odsłony: 32

Dziś w Młodzieżowym Domu Kultury "Ochota" w ramach obchodów roku Wisławy Szymborskiej odbył się Finał Interdyscyplinarnego Przeglądu Artystycznego "Obmyślam świat", jednego z działań Międzypokoleniowego Projektu Edukacji Kulturalnej "Obmyślam świat" pod patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej. W przeglądzie wzięło udział 227 uczestników z 23 placówek. Podsumowanie przeglądu swoją obecnością uświetnili Pani Burmistrz Dorota Stegienka oraz naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Pan Krzysztof Grochowski.
W uroczystym finale towarzyszyli nam również przedstawiciele partnerów projektu - dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota Pani Katarzyna Omen, dyrektor Ośrodka Kultury Ochoty Pani Alicja Brudło, dyrektor XLVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie Pani Katarzyna Cozel - Starewicz, dyrektor Miejsca Aktywności Lokalnej - Surma Pani Monika Borkowska oraz nasze szanowne jurorki Pani Beata Jankowska-Tzimas i dr hab. Agnieszka Kwiatkowska-Zwolan z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za twórczą pracę a laureatom przeglądu serdecznie gratulujemy!

-FOTORELACJA-
Patronat honorowy: