Finał Projektu edukacji kulturalnej "Obmyślam świat"

• Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2024 12:30
  • Odsłony: 31

Finał Projektu edukacji kulturalnej "Obmyślam świat"  za nami!
Wczoraj spotkaliśmy się na podsumowaniu wszystkich działań, które zostały zrealizowane przez cały 2023 i część 2024 roku.
Do wspólnego „obmyślania świata”, inspirowanego twórczością Wisławy Szymborskiej, zaprosiliśmy całe środowisko lokalne - przedszkolaki i seniorów, uczniów i nauczycieli, dzieci, młodzież i rodziny, środowisko akademickie i studentów, osoby niepełnosprawne - każda z tych grup z innej perspektywy na ten świat patrzy i każda miała o nim coś ważnego do powiedzenia, z innej pozycji i punktu widzenia obmyślała jego „wydanie drugie, poprawione”.
Dziękujemy za obecność Pani burmistrz Dorocie Stegience oraz Panu naczelnikowi Wydziału Oświaty i Wychowania Panu Krzysztofowi Grochowskiemu❤

-FOTORELACJA-

Patronat projektu: